baner_polskoonline_630

Loop – najkrajšie umývadlo roku 2008

Sample ImageNový rad výnimočných toaletných umývadiel Loop značky Villeroy & Boch zbiera jedno uznanie za druhým, a to nielen medzi koncovými zákazníkmi. Chicagské Múzeum Architektúry a Designu ocenilo v medzinárodnej súťaži netradičný tvar a estetickú čistotu prevedenia a pridelilo mu najvyššie uznanie - The Good Design Award 2008.

Sanitárna keramika svetového výrobcu Villeroy & Boch patrí k novátorom v obore a pravidelne získava ceny za mimoriadny design i technický prínos. Ceny umývadiel sa pohybujú od 455 Eur do 817 Eur bez DPH.

Sample ImagePre nábytkovú kolekciu Central Line Fashion a Central line Standard je určená nová kolekcia výnimočných toaletných umývadiel  Loop  z edície Loop & Friends od Villeroy & Boch. Výrazná elipsa umývadla harmonicky zapadá do obdĺžnikového keramického panelu. Interakcia medzi týmito zjavnými protikladmi vytvára moderný vzhľad a citlivo kombinuje funkcie a emócie. Priame línie keramického povrchu podčiarkujú jednoduchú eleganciu celkového efektu a skrývajú tiež nadštandardný odkladací priestor. Keramický kryt odpadu dodáva umývadlu hladký a čistý vzhľad.

Nové toaletné umývadlá Loop sú k dispozícií v troch veľkostiach, konkrétne 80 cm, 100 cm a ako 130 cm široké dvojité umývadlo. Misy jednoduchých umývadiel majú veľkorysé rozmery a môžu byť vybavené kohútikom vbudovaným priamo do steny alebo jednootvorovou či trojotvorovou batériou.  Dvojité poňatie umývadla je vizuálne skutočne atraktívne. Zvolili sme preto výrazne pretiahnutú elipsu, s jediným vodovodným kohútikom uprostred. Priestor umývadla tak získa obzvlášť nápaditý vzhľad je ideálny pre tých, ktorý hľadajú niečo jedinečné a ktorí sa neboja odvážnych nápadov a riešení interiéru.


Nové toaletné umývadlá Loop ponúkajú nespočetne veľa kombinačných možností s všestrannou nábytkovou sériou Central Line, ktorá je doplnená o dve nové, vysoko lesklé povrchové úpravy Glossy Black a Glossy White, ktoré zažili na SHK 2008 svoju premiéru.

Viac o kolekcií umývadiel Loop & Friends od Villeroy & Boch:

Pravá keramika, čisté geometrické tvary a dizajn, ktorý zaujme svojou mimoriadne jednoduchou eleganciou – tento prístup asi ešte nikdy nebol dotiahnutý do takej dokonalosti, ako v prípade umývadiel  Loop & Friends od Villeroy & Boch.  Či už je to kruhový tvar, štvorec, obdĺžnik, elipsa, alebo extravagantné krivky nového dizajnu New Wave, rozmanité a všestranné umývadlá Loop Vás nemôžu sklamať. Tajomstvo úspechu Loop je v skutočnosti pomerne jednoduché: nadčasové krivky, jednoduché materiály a strohý dizajn vytvárajú široké možnosti pri navrhovaní osobitej kúpeľne.  

Zdroj: Villeroy & Boch AG 
baner_mojinterier_300

baner_dvere_okna_parkety

Pozrite si video...

ANKETA

Kde hľadate nábytok?
 

TOPlist

Copyright © 2006 - 2015 96design s.r.o. Čadca. Všetky práva vyhradené.
Publikovanie alebo šírenie obsahu mojinterier.sk je výslovne zakázané bez písomného súhlasu. mojinterier.sk dodržuje právne predpisy o ochrane osobných údajov.
ISSN 1337 - 012X
kódex kvality | reklama - cenník | kontakt | pridať firmu - objednávka inzercie


nábytok | dvere, okná, parkety | maxmoto / dizajnový nábytok